Oferty pracy

Praca w MKR Technika Sp. z o.o. Znajdź i zaaplikuj.

Obecnie poszukujemy

Oferujemy pracę na atrakcyjnych warunkach w zgranym zespole. Dołącz do naszego grona, a nie będziesz zawiedziony. Zacznij w końcu realizować swoje marzenia.

Technolog - przykład!!!

Główne zadania:

  •     projektowanie i wdrażanie nowych produktów
  •     kalkulacja kosztów produkcji
  •     tworzenie procedur i nadzór nad dokumentacją techniczną
  •     współpraca z innymi działami w celu doskonalenia procesu produkcji

Oczekiwania:

  •     wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane z zakresu budowy maszyn
  •     znajomość urządzeń CNC
  •     znajomość procesów przygotowania technologii produkcji
  •     biegła znajomość MS Office oraz Auto Cad
  •     znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  •     dokładność i rzetelność

Oferujemy:

  •     doskonalenie kwalifikacji zawodowych
  •     zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę